Aplikacja mobilna – enova365

Aplikacja mobilna - enova365

Teraz program enova dostępny jest także na urządzeniach mobilnych z systemem Android

Aplikacja enova została przystosowana dla ekranów dotykowych i jest dostępna dla Systemu Android. Aplikację cechuje wysoka ergonomia i przyjazny interfejs, więc używanie systemu na urządzeniach mobilnych jest łatwe i wysoce efektywne. Mobilna enova365 jest w pełni zgodna z obowiązującymi przepisami i zaprojektowana w sposób gwarantujący zgodność z obowiązującymi przepisami.

Z programu enova korzysta 9500 klientów, a innowacyjność systemu została dostrzeżona przez firmę Microsoft, która przyznała producentowi nagrodę Partnera Roku 2014 w kategorii Aplikacja. Nagroda została przyznana za zaprojektowanie interfejsu enova365 na system Windows 8. Teraz enova365 dostępna jest także na system Android i obejmuje swoim działaniem takie obszary jak Handel, Księgowość, Kadry Płace, CRM, Workflow oraz BI.

Aplikacja enova365 jest całkowicie zintegrowana z bazą systemu stacjonarnego i dane pobierane są w czasie rzeczywistym. Nie ma konieczności synchronizowania się z systemem centralnym. Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play.

W sprawie szczegółowych informacji skontaktuj się z naszą firmą za pomocą formularza, lub napisz na stronie KONTAKT

Zobacz szkolenie video z aplikacji enova365:

enova – Szkolenie z aplikacji mobilny handlowiec

  • Podziel się na Twitter
  • Podziel się na Facebook
  • Podziel się na Pinterest
  • Podziel się na Google+
  • Podziel się na LinkedIn