E-TECZKI

E-TECZKI

E-teczki w enova365

Z dniem 1 stycznia 2019 roku zaczną obowiązywać nowe przepisy związane z prowadzeniem dokumentacji pracowniczej w formie elektronicznej, czyli e-teczki.

Infotelecom, jako partner enova365, jest zawsze na bieżąco z nowościami implementowanymi w programie.

 

Z dniem 1 stycznia 2019 kończy się era papieru w dokumentacji pracowniczej.

Co to przyniesie i jak zostanie zaimplementowane w programie enova365?

Korzyści jest wiele. Nie będzie już konieczne posiadanie ogromnej przestrzeni na magazynowanie dokumentacji. Dzięki technologii OCR wszystkie Twoje akta przeniesiemy do nowego archiwum w postaci cyfrowej. Umożliwi to również szybszy dostęp do danych i zwiększy bezpieczeństwo, dzięki możliwości kopiowania archiwów do repozytoriów chmurowych oraz dzięki zapewnieniu bezpieczeństwa zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych RODO.

Na szerszą skalę zostanie wprowadzony podpis elektroniczny i w związku z tym, będą również mogły zniknąć papierowe umowy z pracownikami oraz inne dokumenty wymagające podpisania.
Dzięki wdrożeniu technologii e-teczki, łatwiejszym stanie się przesyłanie danych do ZUS, a także załączanie ewidencji czasu pracy do teczek pracowniczych.

A jak to będzie w programie enova365? Co jest wyróżnikiem tego systemu?

 

Jednym z wyróżników enova365 w obszarze Kadrowo Płacowym są, dostępne z przeglądarki, portale pulpit pracownika i pulpit kierownika. Pulpity te umożliwiają obieg podstawowych informacji i decyzji online. Pracownik ma dostęp do swoich danych kadrowo-płacowych. Dzięki temu, może składać wnioski i zgłoszenia, a następnie przesyłać je do akceptacji przełożonych.
Kierownicy na bieżąco mogą obserwować dostępność pracowników, co pozwala reagować natychmiast na występujące niedobory, czy inne problemy kadrowe.

Pulpity pracownika są dostępne także w wersji mobilnej na urządzenia z systemem Android.

 

 • Zawsze zgodna z przepisami.

Oprogramowanie enova365, to gwarancja zawsze aktualnej zgodności z przepisami. Nie musisz się martwić zmianami, bo zmiany wprowadzane w ustawodawstwie, są implementowane zawsze na bieżąco. Twoja firma otrzymuje je bezpłatnie w ramach aktualizacji systemu.

 

 

Oprogramowanie enova365 poleca 88% użytkowników, ponieważ jest to kompletny system do obsługi działów kadrowo – płacowych, zapewniający pełne wsparcie dla procesów kadrowych, płacowych i HR w Twojej firmie.

 

 • Instalacja w chmurze.

System enova365 jest również dostępny w chmurze obliczeniowe Microsoft Azure. Dzięki temu rozwiązaniu, możesz z niego korzystać na jednych z najbardziej bezpiecznych serwerach na świecie i dlatego nie trzeba inwestować we własną infrastrukturę, a dane są dostępne online 24 godziny na dobę, gdziekolwiek jesteś możesz również korzystać z modułu pulpit pracownika, czy e-teczki.

 

 

Wybierając enova365, zapewniasz swojej firmie nowoczesne rozwiązania jak:

 

 • E-teczki pracownicze,
 • Pulpit pracownika,
 • Dostępność z dowolnego miejsca,
 • Dostęp na urządzeniach mobilnych,
 • Kompleksowe rozwiązanie dla działów kadrowo – płacowych,
 • Bezpieczeństwo zgromadzonych danych zgodne z RODO.

 

Przetestuj już teraz oprogramowanie enova365.

NAPISZ DO NAS

 • Podziel się na Twitter
 • Podziel się na Facebook
 • Podziel się na Pinterest
 • Podziel się na Google+
 • Podziel się na LinkedIn