MOBILNY PULPIT PRACOWNIKA – ENOVA KADRY I PŁACE

MOBILNY PULPIT PRACOWNIKA – ENOVA KADRY I PŁACE

Pulpity pracownika w systemie enova kadry i płace, pozwalają na wgląd do danych kadrowo płacowych oraz składanie wniosków online.  Dostęp przez urządzenia mobilne to bardzo wygodne rozwiązanie dla ludzi będących w ruchu.  

W jaki sposób działa portal pracownika?

Portal pracownika jest platformą internetową, a po zalogowaniu pracownik może sprawdzić swoje aktualne dane kadrowe płacowe oraz przesłać formularz do przełożonego lub do działu kadr. Portal może być spersonalizowany w zależności od wymagań konkretnej firmy, ale w systemie są również dostępne gotowe rozwiązania. Przykładem jest enova365 Pulpit Pracownika, która razem z enova365 Kadry Płace tworzy kompletne rozwiązanie do samoobsługi pracowniczej.

Po zalogowaniu się do pulpitu, możliwe jest:

 • Sprawdzenie aktualnych danych osobowych (adres, stan cywilny itp.) a także złożenie wniosku o ich zmianę
 • Przekazanie informacji o zwolnieniu chorobowym
 • Sprawdzenie bieżącego limitu urlopowego oraz złożenie wniosku o urlop
 • Złożenie wniosku o delegację
 • Prześledzenie swojego czasu pracy i bieżącej liczby nadgodzin
 • Zapoznanie się ze swoim aktualnym i przyszłym grafikiem pracy
 • A także pobranie paska wypłaty

Dostępne standardowo funkcje mogą być rozszerzone bądź ograniczane w zależności od wymagań klienta i ustaleń z firmą wdrożeniową. Dostęp do pulpitu jest przez przeglądarkę internetową online, zabezpieczony protokołem https oraz indywidualnymi hasłami logowania.

Dostęp za pomocą aplikacji mobilnej

Przeglądarka internetowa umożliwia pracownikom dostęp do systemu enova kadry i płace, kiedy znajdują się przed komputerem. Jednakże w przypadku, gdy pracownik znajduje się poza firmą bądź pracuje bez użycia komputera, dostęp do takich danych jest utrudniony.

Najlepszym rozwiązaniem jest wtedy system dostępny na urządzenia mobilnie (smartfony czy tablety).  Takie rozwiązanie jest możliwe za pomocą aplikacji mobilne enova365 dla systemu Android, połączonej z programem enova365 w wersji Multi, która umożliwia dostęp do Pulpitów pracownika. Pracownik może uzyskać dostęp do swoich danych, bezpośrednio ze smartfonu.

Rozwiązanie enova kadry i płace dla średnich i dużych przedsiębiorstw

Portale pracownicze przynoszą korzyści nie tylko samym pracownikom, którzy zyskują łatwy dostęp do swoich danych kadrowych, ale także z perspektywy firmy dają o wiele szersze możliwości które usprawniają pracę przedsiębiorstwa. Szczególnie w przypadku organizacji zatrudniających kilkaset pracowników, pracujących w strukturach rozproszonej czy w oparciu o model pracy wielozmianowej.

Informacje o złożonych przez pracowników wnioskach są natychmiast dostępne dla wszystkich uprawnionych osób, które dzięki mogą sprawniej reagować na występujące nagle zmiany w grafikach pracy.

Samoobsługa pracownicza w znaczącym stopniu przyczynie się do usprawnienia obiegu informacji a także ogranicza papierowy obieg informacji, ułatwiając tym samym pracę działów HR.

Aby uzyskać szczegółowe informacje, napisz lub zadzwoń:

KONTAKT

Poznaj bliżej mobilną aplikację enova:

Poznaj aplikację mobilną enova365

 • Podziel się na Twitter
 • Podziel się na Facebook
 • Podziel się na Pinterest
 • Podziel się na Google+
 • Podziel się na LinkedIn