Poniżej możesz pobrać aktualną wersję programu:

Aktualizacja enova365 z dnia: 15.11.2019 r do wersji: 1910.1.3.

 

Nowości wersji 1910.1.2. dotyczą Modułu Kadry Płace wynikłe z interpretacji Polskiego Funduszu Rozwoju:

 

1.1. Identyfikacja uczestnika w przypadku obcokrajowca
Zgodnie z najnowszą interpretacja PFR w przypadku obcokrajowców pracodawca będzie w deklaracjach PPK w danych identyfikacyjnych uczestnika w przypadku wysyłał tylko numer PESEL bez dokumentu tożsamości (jak było to w dotychczasowej interpretacji).
1.2. Przychód ze składki PPK w miesiącu wypłaty
Zgodnie z najnowszą interpretacją  umożliwiamy rozliczenie przychodu ze składki PPK w tym samym miesiącu, co wypłata. Obecnie przychód rozlicza się na podstawie deklaracji: Rozliczenie składek PPK, natomiast zgodnie z najnowszą interpretacją PFR oprócz pierwszej wpłaty, pracodawca może wpłacić pieniądze do Instytucji Finansowej w tym samym miesiącu, co wypłata.

 

1.3. Kwalifikacja – 3-miesięcznego okresu zatrudnienia (90 dni)
Zgodnie z najnowszą interpretacją PFR dostępną na mojeppk.pl w zakresie sposobu obliczania 3-miesięcznego okresu zatrudnienia, bo wersja 1910.1.2, zawiera przede wszystkim zmiany w prawie gospodarczym obowiązujące od 1 listopada 2019, a dotyczące Mechanizmu Podzielonej Płatności. Obejmuje swoim zakresem moduły: Handel, Ewidencje Środków Pieniężnych oraz Ewidencję Dokumentów (Księgowość).

 

Przycisk pobierania_enova365
Zobacz ulotkę>>

 

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ: