RODO i nowoczesne technologie dla kadr i płac

RODO i nowoczesne technologie dla kadr i płac

Niezbędnik HR – automatyzacja, prawo, RODO, technologie dla kadr i płac

To już  kolejna nasza konferencja, tym razem zaplanowana dla pracowników działów kadr i płac.

Wydarzenie (28.XI.2017) będzie okazją do zdobycia niezbędnej wiedzy dla pracowników działów HR i specjalistów ds. kadr-płac. Przedstawimy aktualne trendy w obszarze HR, zmiany w przepisach kadrowych oraz rozwiązania technologiczne, które usprawniają prace działów kadrowo-płacowych. Na spotkaniu opowiemy o nowych wymogach związanych z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO) w rekrutacji i kadrach oraz elektronicznej dokumentacji pracowniczej. Wskażemy na obowiązki w zakresie zarządzania danymi potencjalnych i istniejących pracowników w zgodzie z unijnym rozporządzeniem

Konferencja została zorganizowana przez firmę Soneta oraz miejscowego partnera Infotelecom Sp. z o.o. w formie śniadania biznesowego. Tak jak poprzednia, również ta, odbędzie się w bardzo ciekawej lokalizacji Poznania w centrum eventowym Concordia Design.

Nasi prelegenci:

  • Monika Smulewicz – Ekspert w dziedzinie prawa pracy i kadr-płac

                  Najważniejsze wyzwania dla kadr i płac w 2018 oraz zmiany w przepisach.

  • Grzegorz Nowak – Prezes Aurea Consulting Group

                  Zarządzanie bezpieczeństwem danych osobowych w kontekście europejskiego
                  Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych RODO.

  • Łukasz LechPrezes – Infotelecom sp. z o.o. – Ekspert enova365

                  Pulpity pracownicze w enova365, jako wydajne narzędzie zarządzania kadrami.

  • Radosław Kwiek Analityk systemowy ERPit sp. z o.o. – Ekspert enova365 i Jakub Bauman – ERPit sp. z o.o. – Ekspert enova365

                  Digitalizacja dokumentów w praktyce

 

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji. Ilość miejsc jest jednak ograniczona. Aby przystąpić do programu należy się zarejestrować na www.biznestrendy.eu/konferencje.

Osoby, które nie mogą dołączyć do wydarzenia stacjonarnie mogą zapisać się na transmisje on-line wydarzeń. Dostęp do relacji na żywo przez Internet również wymaga zapisów na www.biznestrendy.eu/konferencje.
Organizatorem cyklu jest Soneta – producent oprogramowania enova365. Patronami medialnymi cyklu są: Dziennik Rzeczpospolita, Gazeta Giełdy Parkiet, portale branżowe erp-view.pl i decyzje-it.pl. Patronami wydarzeń są Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Pracodawcy RP, Krajowa Izba Doradców Podatkowych oraz lokalne i regionalne zrzeszenia pracodawców i przedsiębiorców.

Zapraszamy:

Concordia Design
Zwierzyniecka 3, Poznań
Wtorek 28.11.2017,
start: godz.  08:30.

Więcej informacji:

KONTAKT

 

  • Podziel się na Twitter
  • Podziel się na Facebook
  • Podziel się na Pinterest
  • Podziel się na Google+
  • Podziel się na LinkedIn